In deze 2 video’s wordt zichtbaar hoe zeer men bezig is om de hersenen van de mens te verbinden met de computer en apparaten.
Wat ik mis is de wetenschap en het onderzoek over de verbinding met God, de intuitie, celcommunicatie en de mogelijkheid te evolueren op natuurlijke wijze, namelijk middels je geleefd niveau aan liefde. Hoe hoger je bewustzijn, dus hoe liefdevoller je bent, hoe meer je toegang krijgt tot meer informatie/kennis en ook mogelijkheden.
De natuurlijke ontwikkeling maakt het bijvoorbeeld mogelijk dat je binnen 1 seconde of minder zelfs het hele bewustzijn van een andere persoon kan lezen. Heb je een idee hoeveel informatie dat is? Hoe snel de dataoverdracht is?
Ook Elon Musk is er druk mee bezig en heeft geïnvesteerd in Neuralink.
Hier de presentatie van Nuralink:
Sadhguru on Elon Musk and growing Consciousness.
https://www.youtube.com/watch?v=oK_1lgmv8Ow
Many Yogis claim we only use 10% of our brain “consciously”. That seems to leave enough room for improvement wihtout introducing tech into human bodies.
Beware what you ask for or even watch.